malowanie Artystyczne ścian współpraca

Oficjalny serwis Koła Naukowego Slawistów w Łodzi

Temat: Menedżer artystyczny poszukiwany
Zapewne część z Was zna Ewę - moją dziewczynę. Pewnie nieco mniej osób wie, że poza przychodzeniem w środy do Daily Blues Ewa zajmuje się zawodowo artystycznym malowaniem ścian (freski) na indywidualne zamówienia. Jej prace można oglądać tutaj.

Mając w tej chwili na koncie kilkanaście realizacji w Trójmieście i okolicach Ewa szuka menedżera, który zajmowałby się dalszą promocją jej pracy i sprzedażą jej usług w zamian za procent od zrealizowanych zleceń. Chodzi na przykład o działania promocyjne na targach, pozycjonowanie strony www oraz wyszukiwanie firm i osób prywatnych, które chciałyby mieć takie malunki na swoich ścianach.

W praktyce poszukuje kogoś (np studenta), kto dysponuje sumarycznie mniej więcej 1 dniem w tygodniu, który mógłby poświęcić na tą kwestię. Oceniamy się, że sprawny menedżer może się spodziewać za to około 1500zł na rękę miesięcznie.

Czy ktoś z Was, albo Waszych znajomych mógłby być zainteresowany taką współpracą? Odpowiedzi proszę na priva.
Źródło: gkf.org.pl/forum/viewtopic.php?t=137Temat: Styl-Metal *SCHODY ZABIEGOWE z kutymi BALUSTRADAMI* oraz:
http://images36.fotosik.pl/109/ecff0f567201aa5f.jpg


Proszę zadawać pytania na ,,wiadomość prywatną" /P.W./ gdyż nie ma sensu aby w moim ogłoszeniu było tysiąc pytań typu ,,proszę o próbkę itp..."
:wink:

Przy zleceniach łączonych przewidywane są upusty cenowe

OPIS:
Mamy do zaoferowania wykonanie schodów metalowo-drewnianych z kutymi balustradami.
Forma i kształt biegu schodów do uzgodnienia ( proste, zabiegowe na kształt litery ,,L” lub ,,U”).

Projektując schody uwzględnimy każdy szczegół, aby Państwa ,,mebel” był użyteczną ozdobą pomieszczenia.

Pomiar i montaż schodów powinien odbywać się po wylewkach i tynkach przed ostatecznym położeniem np. płytek, parkietów itp., oraz malowaniem ścian.

UWAGA: tylko teraz kuta balustrada w cenie wyrobu ( możliwość zaprojektowania własnej balustrady lub wybór z Naszego katalogu). Oferowane balustrady są balustradami kutymi w naszej kuźni a nie składanymi z gotowych elementów które można kupić w hipermarketach.

Jeżeli potrzeba zaprojektować jakieś nie typowe rozwiązanie.... :
Zapraszamy do współpracy.

Kosztorysant robót tel. 606-857-534

* Realizujemy zlecenia na terenie całej Europy *

!!! WYKONUJĄC SCHODY STAWIAMY NA WYSOKĄ JAKOŚĆ I NIE POWTARZALNY STYL!!!W Naszej kuźni wykonujemy również :

* ogrodzenia kute ( nie składane z elementów z hipermarketów)
* bramy wjazdowe
* kute balustrady wewnętrzne i zewnętrzne
* zadaszenia z poliwęglanów
* sprzedajemy/montujemy niezawodną automatykę bramową
* i ogólnie wszystko co związane jest z artystycznym przetwarzaniem metalu

Jesteśmy wstanie zrobić każdy wzór z każdego rodzaju materiału!!!

CENY PRODUCENTA
!!!


Proszę porównać to co jest oferowane na rynku z Naszymi wyrobami. Zapewniamy Państwa ,że każdy detal jest wykonywany w Naszej firmie, tak więc zamawiając u Nas macie Państwo coś nietypowego, oryginalnego i zarazem użytecznego.

Posiadamy referencje z różnych firm oraz od osób prywatnych.

W razie pytań 606-857-534

Realizujemy zlecania na terenie całej Europy

ZAPRASZAMY
http://images37.fotosik.pl/217/9f1c639651a81159.jpg

P.S
Pozdrawiamy i życzymy solidnych domów :D
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=122296


Temat: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w akcji
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w
  Cytat:
Napisane przez pamfilia (Wiadomość 20464655) A ja nie mówię że będą dla mnie ważniejsze niż ściany tylko że muszą rozumieć że rysuje się na kartkach a nie ścianach. Pozwoliłabyś dziecku robić kupę na kanapie bo dziecko ważniejsze niż kanapa? To już co innego, bo higiena;) Dziecko musi znać zasady higieny. Ale np. niemowlak przecież robi pod siebie i jakoś nikt w tym nic złego nie widzi;)

Cytat:
Napisane przez n0emi (Wiadomość 20464743) Mnie rodzice nie bili, nie straszyli klapsem i nie bylo ze mna problemow wychowawczych.
Za to z tego co wiem, to u TŻ klapsy byly czesto i widmo kary bardzo go paralizowala i przez to bal sie wrocac do domu, jak wiedzial, ze troche sie spoznil:rolleyes:
I na szczescie nie ma zapedow bicia dzieci:)
A no widzisz:ehem: Mnie też nie straszyli i jakoś nie wyrosłam na demona;)
A koleżanki straszone różnie pokończyły. Ale uciekanie ze szkoły czy z domu było codziennością dla tych, którzy bali się kary.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa (Wiadomość 20464724) tu juz nawet nie chodzi o "ważnosć" przedmiotów. Chodzi o to by dziecko rozumiao co wolno, a czego nie... żeby nauczyło sie szacunku do rzeczy swoich i cudzych, tak samo dla czyjejś pracy.,... no jakby tatuś malował pokój, styrany po pracy, ale malował, zeby rodzinie lepiej sie mieszkało a dziecko chciałoby pobazgrać... no troche nie fair w stosunku do innych...
dziecko nie może być ponad wszystko, tu nie chodzi o uczucia tu chodzi o szacunek do innych, współprace itp itd a dziecko uczy sie tego od najmłodszych lat. A przecież moze sobie malowac w bloku, duzy blok można przecież kupić. I jak to sie mówi, wilk syty, owca cała:D
Ale co jest takiego strasznego w pomazanych ścianach?:p: Dla mnie zabranianie dziecku korzystania ze swoich artystycznych zapędów to jak np. zabronienie uczenia się matematyki;) A jeśli ma potrzebę malowanie na ścianie, to czemu nie?:-) Dla mnie pięknie wymalowane ściany wcale nie oznaczają lepszego życia , a jeśli dziecko miałoby być szczęśliwsze dzięki temu, to na pewno bym mu na to pozwalała.
No i to takie trochę tłumienie talentu i wyobraźni, znałam dzieci, którym na to nie pozwalano mimo, że miały jakieś zalążki i wyrosły na strasznych frustratów;)
Ja mam takie poglądy, bo zawsze byłam artystyczną duszą i ważniejsza dla mnie była dusza i serce niż to, co wypada:p:
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=439952


Copyright (c) 2009 Oficjalny serwis Koła Naukowego Slawistów w Łodzi | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.