malowanie dachu z blachy cennik

Oficjalny serwis Koła Naukowego Slawistów w Łodzi

Temat: DACH czy to normalna cena czy wszyscy juz powariowali ??
Mój cennik to;
łacenie orrynnowanie ,montaż okien ,położenie blacho dachówki oraz obróbki dekarski to ok 16 -21 zł /m2 (czyli kompletny dach )
podbitki to 29zł /m2 robocizna natomiast materiał ok 30zł/m2
deskowanie +papa ok 10 zł/m2
malowanie dachu ok 7-9zł/m2
klejenie papy termozgrzewalnej ok 9zł/m2
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=78660Temat: Grupa Podkarpacka

sebo8877
powiedz coś więcej o tej blasze, dlaczego akurat na tą blachę się zdecydowałeś, jaki kolor wybrałeś, czy to mat ?
Bo cena jest bardzo atrakcyjna
Juz Ci odpowiadam Betinko :)
Sprawa jest prosta - rzeczowo, normalnie bez przechwalania się, porozmawiałem z przedstawicielem producenta - Diament 35 kolor złoty metalic mat. Gwarancja 10 lat na rdzeń i powloke - powłoka pural.
grubośc blachy 0.6mm - na przetłoczeniach 0.5mm.
Walcowana na gorąco i malowana na goraco po walcowaniu.
Zdecydowałem się na ta firme - gadałem jeszcze z planja i rautarukki - ceny tych dwóch ponad 30 zł i to po ostrych dopominaniach się o cene wręcz proszeniu.
Bo oni muszą zobaczyć dach, bo oni nie maja cennika, a oni nie udzielaja oferty targoej sa tu tylko żeby się pokaząc - za przeproszeniem wkurwiło mnie takie szarogęszenie się (wychodzą z założenia że ja ta blache potrzebuje i tak i tak bede musiał przyjśc do nich a ja im na to w nosie Was mam)
Z blachotrapezem tak jak Ci napisałem rzeczowo, konkretnie. Maja swoje sprawdzone firmy układajace blache 6-8 osobowe - oferuja wszysko pozatym - folię wstepnego krycia - w kolorze dachu będę miał także parapety oraz rynny wszystko w tej samej kolorystyce z tej samej blachy i na wszystko 10 lat gwarancji
Zapytasz dlaczego tylko 10 - słowa przedstawiceila są takie inni daja i 20 i 30 lat ale weź potem wyegzekwuj ta gwarancje - widzialem kartę gwarancyjna - prosta bez haczykow bez ale - 10 lat i koniec- jezeli dekarze spierdolili dach i porysowali Ci np pokrycie to sory blachotrapez ich rekomenduje a oni sie podpisuja na Twojej gwarancji.
Nie lubię matactwa i owijania w ciuciuruciu - polski producent - zachodnia teechnologia -wybrałem takie rozwiązanie w przypadku okien - sie sprawdziło mam nadzieje że i nie zawiode sie na dachu.
Co do ceny dokladnie 20,20 brutto za 1m2 pokrycia brutto czyli tego co widac na dachu (czyli nie wyrolują Cie na zakładach) Dach 160m2 - blachy potrzeba powiedzmy 170m2 ale ty płacisz 160x20,20 + położenie oczywiście z dekarzami bede gadał po obmiarze obmiar ma przyjechac w środe.
Co do ceny wracając to cena oczywiscie specjalnie targowa - blacha cennikowo kosztje cos koło 29,80 brutto - czyli wychodzi jakies 32%. mam nadzieje ze w ostatecznych pertraktacjach cos jeszcze z nich zedre :wink:

Sie rozpisałem nooo - mam nadzieję że Ci przybliżyłem troche tę blachę

Acha tu jeszcze trochę z grupy na temat tej blachy - chyba warto
http://forum.muratordom.pl/viewtopic...t=blachotrapez

Sebo8877
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=521


Copyright (c) 2009 Oficjalny serwis Koła Naukowego Slawistów w Łodzi | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.